10 серпня 2023 року у Києві відбулася конференція iForum – одна з найбільших офлайн-конференцій України та Східної Європи у сфері IT, яка існує вже 13 років і проходить у форматі одночасних доповідей нон-стоп.

До заходу долучились також представники Державного університету «Житомирська політехніка» – ректор університету Віктор Євдокимов, проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Морозов, викладачі, студенти та аспіранти Житомирської політехніки.

Формат і тематика напрямів цього року трансформувалися згідно з реаліями воєнного часу:
• Реклама і просування.
• E-commerce.
• Блокчейн та Digital Fun.
• Стартапи та AI.
• Military Tech та Україна Майбутнього

Місія iForum – об’єднувати людей та ідеї – нині отримала нові сенси і важливі виклики.

Особливістю цьогорічної конференції є формат, який було адаптовано до реалій воєнного часу. У рамках iForum створена експозиція «Місто Майбутнього», яка була присвячена розробкам у сфері MilTech українських технологічних проектів військового призначення, а також виставкова експозона сучасного середовища високих технологій із лідерами ринку.

На форумі проводила свої доповіді та виступи велика кількість спікерів, зокрема Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, Олександр Ольшанський, представники провідних українських компаній: Нова пошта, Rozetka.ua, SendiPulse та багато інших.

Детальніше з усіма спікерами (більше 130 експертів з різних галузей) можна ознайомитись у програмі форуму за посиланням.

Дякуємо організаторам та спікерам конференції за цінний досвід та актуальні обговорення!