28-31 липня проходив Hardware Engineering Hackathon на базі VD MAIS. Дві команди Житомирської політехніки стали фіналістами хакатону та вибороли фінансування прототипів розробок в розмірі 35 000 гривень.

Учасниками хакатону стали випускники пілотного курсу «Технологічне лідерство у хардверних стартапах» з п’яти Політехнік України: Центральноукраїнський національний технічний університет, Державний університет «Житомирська політехніка», Донецький національний технічний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Стартував хакатон зі знайомства команд, представлення їх ідей, формулювання проблеми та пропозиції щодо її рішення. Інвестиційний директор Horizon Capital Андрій Бродецький розповів про тренди фінансування хардверних стартапів: від особливостей, на які звертають увагу інвестори, до використання криз на свою користь.

⠀Житомирську політехніку представляють дві команди (студенти спеціальностей 172 «Електронні комунікації та радіотехніка», 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», 123 «Комп’ютерна інженерія» та 163 «Біомедична інженерія»):

📍AIDreamers – автономний мобільний медбот з контрольно-вимірювальною системою;

📍PillMate – контрольована видача медичних препаратів з можливістю дистанційного керування лікарем.